Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ  ΜΑΣ ΣΤΟ 23 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ2

Your Web Site Name

H παράσταση των Χριστουγέννων

Με αφορμή τις γιορτινές μέρες των Χριστουγέννων που πλησιάζουν οι μαθητές του  σχολείου μας μετακινήθηκαν την Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου 2013 στο χώρο ου 23ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας και ΄΄έδωσαν΄΄ χριστουγεννιάτικη παράσταση μπροστά σε όλους τους μαθητές του σχολείου.  Η καταπληκτική παράσταση, το παίξιμο των ΄΄ηθοποιών΄΄  μας, τα τραγούδια, οι ενδυμασίες, ο χορός ενθουσίασε τα π[αιδιά του ακροατηρίου που με συνεχή χειροκροτήματα ενίσχυαν και επιδοκίμαζαν την προσπάθεια των παιδιών μας.Οι έπαινοι και τα μπράβο που εισέπραξαν οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μαςήταν η μεγαλύτερη ικανοποίηση για αυτήν την προσπάθεια .

Ευχαριστούμε θερμά το Δ/ντη του σχολείου κ.Κοσμάνο Νίκο και όλους τους εκπαιδευτικούς του 23ου Δημοτικού  σχολείου για το εγκάρδιο καλωσόρισμα την  φιλοξενία και την προσπάθεια που κατέβαλαν για την επιτυχία της όλης προσπάθειας.

Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Λάρισας
Δημιουργία - Επιμέλεια: Διεύθυνση